גואנגזו U-POR אוטומטי אביזר ושות 'בע"מ


הוקמה בשנת 2002, גואנגזו U-Por אוטומטי אביזר ושות 'בע"מ היא מחקר ופיתוח, ייצור ומכירות של החברה המשולבת. אנו מתמחים חלקי קישוט פנימיים וחיצוניים, רק עבור פורשה, כגון קאיין, מקאן, Panamera, Boxster, 911 וכן הלאה. המוצרים הם בעיקר עבור ערכת הגוף, לוח ריצה, פליטה Muffler, הקדמי ואת האחורי החלקה פלייט, גג, דקורטיבי לקצץ וכן הלאה. על ידי 15 שנים של מאמצים בלתי פוסקים, עכשיו U-POR הוא מנהיג ונציג של תעשיית פורשה שינוי בסין, מוצלח לשנות מעל 38,000 מכוניות פורשה.


אנחנו כרגע מכסה את שטח של 5386 מטר מרובע, מחזיקה יותר מ -200 עובדים. אנו מתעקשים להשתמש בחומר באיכות גבוהה מלאכה, ואת תקן נדרש בדרך כלל גבוה יותר מאשר תקן התעשייה. על מנת לפתח מוצרים חדשים כדי לספק את הביקוש ללקוחות, אנחנו כל הזמן לרכוש את דגמי מכוניות פורשה האחרונה. החברה שלנו יכולה להציע עיבוד לדוגמה, תכנון ופיתוח עבור לקוחות.


אנחנו תמיד מקל על: כנות הראשון, איכות הדף ושירות הראשון. אנו מספקים ללקוחות וחברה עם מוצרים ושירותים באיכות גבוהה. U-POR הוא שותף אמין שלך. אנו בכנות בברכה חברים מכל רחבי העולם לבקר את החברה שלנו, להגיע win-win המטרה באמצעות תקשורת ושיתוף פעולה.

1.jpg